Erken Bosalma ve Cinsel Isteksizlik Sakarya
Lütfen randevu için arayınız !
Erken Bosalma ve Cinsel Isteksizlik Sakarya
34 yasinda erkek hasta devlet memuru lise mezunu Sakarya'nin Akyazi ilçesinde yasiyor.

On iki yillik evliyim. Evliligimin basindan itibaren siklikla cinsel birlesmeden hemen önce ve az sayida cinsel birlesme sirasinda kontrol edemedigim bosalmam oluyordu. Gittigim bazi psikiyatristler bana antidepresan ilaçlar önerdi. Ilaçlari kullanirken bosalma sürem uzamisti. Fakat ne zaman cinsel birlesme olacagini bilemedigimden ilaç alamadigim plansiz cinsel aktivitelerde ayni sorunu tekrar yasiyordum. Kullandigin bazi ilaçlar uyku hali, bulanti, bas dönmesi ve agiz kurulugu gibi yan etkiler yapti. Bir süre sonra ilaç kullanmak istemedim.

Her seferinde ayni sorunu yasadigim için sanki esimin yüzü degisiyordu ve beni cinsel açidan istemiyor gibi hissetmeye basladim. Tekrar erken bosalma olacak diye cinsel aktiviteyi baslatamiyordum artik ve birkaç sene sonra cinsel istegim hiç kalmadi. Bitkisel ürünlerde cinsel aktivitenin planlanmasini gerektirdigi için onlari kullanmaktan da zaman içinde vazgeçtim. Cinsel istegi artirdigi söylenen bitkisel ürünler de denedim. Sonuç sifira sifir elde var sifir.

Cinsel Terapiye baslarken nasil bir etkisi olacagindan emin olamiyorum. Fakat 2-3 seanstan sonra cinsel istegimin yerine geldigini farkettim. Bosalma kontrolü ile ilgili olarak verilen ödevler inanilmaz ise yaradi ve cinsel birlesme sirasindaki bosalma sürem 10 haftada 13 dakikaya ulasti. Cinsel terapi, sohbet seklinde geçmeyen, cinsellikle ilgili ödevleri olan bir terapi. Bu mutlu yasantim için tesekkür ederim.


*Bu olgu, cinsel islev bozuklugu tanisi konmus erkeklerin yanlis yönlendirilmesini önlemeyi amaçlamaktadir.
Olgular Arşivi
OLGULAR
Yenidoğan Mahallesi Milli Egemenlik Caddesi No: 61 Kat: 1 No: 2 ADAPAZARI/SAKARYA
Telefon : 0 533 405 50 70 - 0 264 270 16 96
Faks : 0264 270 16 96
Copyright 2013 © serhatyuksel.com.tr
web tasarım medyatör