Erken Boşalma ve Cinsel İsteksizlik Sakarya
Lütfen randevu için arayınız !
Erken Boşalma ve Cinsel İsteksizlik Sakarya
34 yaşında erkek hasta devlet memuru lise mezunu Sakarya'nın Akyazı ilçesinde yaşıyor.

On iki yıllık evliyim. Evliliğimin başından itibaren sıklıkla cinsel birleşmeden hemen önce ve az sayıda cinsel birleşme sırasında kontrol edemediğim boşalmam oluyordu. Gittiğim bazı psikiyatristler bana antidepresan ilaçlar önerdi. İlaçları kullanırken boşalma sürem uzamıştı. Fakat ne zaman cinsel birleşme olacağını bilemediğimden ilaç alamadığım plansız cinsel aktivitelerde aynı sorunu tekrar yaşıyordum. Kullandığın bazı ilaçlar uyku hali, bulantı, baş dönmesi ve ağız kuruluğu gibi yan etkiler yaptı. Bir süre sonra ilaç kullanmak istemedim.

Her seferinde aynı sorunu yaşadığım için sanki eşimin yüzü değişiyordu ve beni cinsel açıdan istemiyor gibi hissetmeye başladım. Tekrar erken boşalma olacak diye cinsel aktiviteyi başlatamıyordum artık ve birkaç sene sonra cinsel isteğim hiç kalmadı. Bitkisel ürünlerde cinsel aktivitenin planlanmasını gerektirdiği için onları kullanmaktan da zaman içinde vazgeçtim. Cinsel isteği artırdığı söylenen bitkisel ürünler de denedim. Sonuç sıfıra sıfır elde var sıfır.

Cinsel Terapiye başlarken nasıl bir etkisi olacağından emin olamıyorum. Fakat 2-3 seanstan sonra cinsel isteğimin yerine geldiğini farkettim. Boşalma kontrolü ile ilgili olarak verilen ödevler inanılmaz işe yaradı ve cinsel birleşme sırasındaki boşalma sürem 10 haftada 13 dakikaya ulaştı. Cinsel terapi, sohbet şeklinde geçmeyen, cinsellikle ilgili ödevleri olan bir terapi. Bu mutlu yaşantım için teşekkür ederim.


*Bu olgu, cinsel işlev bozukluğu tanısı konmuş erkeklerin yanlış yönlendirilmesini önlemeyi amaçlamaktadır.
Olgular Arşivi
OLGULAR
Yenidoğan Mahallesi Milli Egemenlik Caddesi No: 61 Kat: 1 No: 2 ADAPAZARI/SAKARYA
Telefon : 0 533 405 50 70 - 0 264 270 16 96
Faks : 0264 270 16 96
Copyright 2013 © serhatyuksel.com.tr
web tasarım medyatör