Vajinismus Tedavisi Adapazarı
Lütfen randevu için arayınız !
Vajinismus Tedavisi Adapazarı
Sakarya'dan vajinismus tedavisi için başvuran F Hanım*, 19 yaşında, lise mezunu, ön muhasebeci

Bir yıldır evliydik, eşimle birlikte olamamıştık. Eşimle çok iyi anlaşıyoruz ama birlikte olamıyorduk. Şükür ki eşim de çok üzerime gelmiyordu. Evliliğin başında, sabahtan akşama kadar "bu akşam kesin olacak" diyordum, ama akşam birleşme ile ilgili korkum başlıyordu. Eşimi yaklaştırmıyordum. Deneme yapmak ta istemiyordum. Sorunumun vajinismus olduğunu anladım.

Sakarya'nın Adapazarı merkez ileçesinde ikamet ediyorduk. Bir arkadaşımdan, Adapazarı'nda ameliyathanede uyutularak ve uyurken cinsel birleşme sağlayarak bu sorunun çözüldüğünü duydum. Çok korktum. Ameliyat gibi birşey. Arkadaşım, bu yöntemi kimin uyguladığını buldu. Korkmama rağmen çaresizlikten gittik. Ayrıntılarına girmek istemiyorum, çok kötü bir deneyimdi ve vajinismus devam ediyordu. Eşimin yaklaşmasına izin veremiyordum.

Sakarya'da bir Kadın Doğumcuya gittim. Kadın Doğum muayenesinde bir sorun yoktu ama ben çok korkuyordum. Ona gittik. O, kadınlık organlarımda bir sorun olmadığını söyledi. Sakarya/Adapazarı'nda Cinsel Terapi yapan bir terapistten yarar gören birinin yorumlarını okudum ve o Cinsel Terapiste başvurdum.

Cinsel Terapist ile tanışıp bilgi aldım ve rahatladım. Vajinismus, seans seans çözülüyordu. Eşim de ben de çok umutluyduk ve uygulanan tedavi ile korkum giderek azaldı. Eşimle birlikte olabiliyorduk. Ayrıca, eşimle çok mutlu bir cinsel yaşantımız oldu.

Sakarya'da tedavimiz mümkün olmasa ne yapardım bilmiyorum.

*Bu olgu, vajinismus tanısı konmuş kadınların yanlış yönlendirilmesini önlemeyi amaçlamaktadır.
Olgular Arşivi
OLGULAR
Yenidoğan Mahallesi Milli Egemenlik Caddesi No: 61 Kat: 1 No: 2 ADAPAZARI/SAKARYA
Telefon : 0 533 405 50 70 - 0 264 270 16 96
Faks : 0264 270 16 96
Copyright 2013 © serhatyuksel.com.tr
web tasarım medyatör