Vajinismus Tedavisi Adapazari
Lütfen randevu için arayınız !
Vajinismus Tedavisi Adapazari
Sakarya'dan vajinismus tedavisi için basvuran F Hanim*, 19 yasinda, lise mezunu, ön muhasebeci

Bir yildir evliydik, esimle birlikte olamamistik. Esimle çok iyi anlasiyoruz ama birlikte olamiyorduk. Sükür ki esim de çok üzerime gelmiyordu. Evliligin basinda, sabahtan aksama kadar "bu aksam kesin olacak" diyordum, ama aksam birlesme ile ilgili korkum basliyordu. Esimi yaklastirmiyordum. Deneme yapmak ta istemiyordum. Sorunumun vajinismus oldugunu anladim.

Sakarya'nin Adapazari merkez ileçesinde ikamet ediyorduk. Bir arkadasimdan, Adapazari'nda ameliyathanede uyutularak ve uyurken cinsel birlesme saglayarak bu sorunun çözüldügünü duydum. Çok korktum. Ameliyat gibi birsey. Arkadasim, bu yöntemi kimin uyguladigini buldu. Korkmama ragmen çaresizlikten gittik. Ayrintilarina girmek istemiyorum, çok kötü bir deneyimdi ve vajinismus devam ediyordu. Esimin yaklasmasina izin veremiyordum.

Sakarya'da bir Kadin Dogumcuya gittim. Kadin Dogum muayenesinde bir sorun yoktu ama ben çok korkuyordum. Ona gittik. O, kadinlik organlarimda bir sorun olmadigini söyledi. Sakarya/Adapazari'nda Cinsel Terapi yapan bir terapistten yarar gören birinin yorumlarini okudum ve o Cinsel Terapiste basvurdum.

Cinsel Terapist ile tanisip bilgi aldim ve rahatladim. Vajinismus, seans seans çözülüyordu. Esim de ben de çok umutluyduk ve uygulanan tedavi ile korkum giderek azaldi. Esimle birlikte olabiliyorduk. Ayrica, esimle çok mutlu bir cinsel yasantimiz oldu.

Sakarya'da tedavimiz mümkün olmasa ne yapardim bilmiyorum.

*Bu olgu, vajinismus tanisi konmus kadinlarin yanlis yönlendirilmesini önlemeyi amaçlamaktadir.
Olgular Arşivi
OLGULAR
Yenidoğan Mahallesi Milli Egemenlik Caddesi No: 61 Kat: 1 No: 2 ADAPAZARI/SAKARYA
Telefon : 0 533 405 50 70 - 0 264 270 16 96
Faks : 0264 270 16 96
Copyright 2013 © serhatyuksel.com.tr
web tasarım medyatör