Erken Boşalma Tedavisi Sakarya
Lütfen randevu için arayınız !
Erken Boşalma Tedavisi Sakarya
Sakarya'dan erken boşalma tedavisi için başvuran K Bey*, 44 yaşında, üniversite mezunu, yönetici

Yirmi dört yıllık evliyim. Evlendiğimizden bu yana, eşimle ön sevişme sırasında erken boşalmam vardı. Nadiren cinsel birleşmeye başlayabiliyorduk. O zaman, birleşme başladıktan 1 dakika kadar sonra boşalıyordum. Evliliğin ilk yıllarında boşalmam olduktan bir süre sonra tekrar uyarılabiliyordum ve eşimle cinsel birleşme yaşıyorduk.  Eşim çoğu zaman başka yollarla orgazm oluyordu. 

Adapazarı'nın yaşıyorduk. Bir üroloji uzmanı bana tanımın Erken boşalma olduğunu söyledi. Bana cinsel ilişki öncesinde kullanacağım bir ilaç önerdi. Kullanmadım. Çünkü, ne zaman sevişeceğimize önceden karar vermemizi eşim istemiyordu.

İnternette Adapazarı'nda erken boşalma tedavisi yapan bir cinsel terapist olduğunu gördüm. Cinsel terapiye başladım. Terapi ilerledikçe umusdum giderek arttı ve 13 seans sonunda cinsel birleşme sırasındaki boşalma sürem 9 dakikaya ulaştı. Yirmi dört yıldır, eşimle böyle mutlu bir cinsel hayatımız olmamıştı. Tedaviye daha önce başlayıp, erken boşalmadan kurtulsaydım keşke.*Bu olgu, cinsel işlev bozukluğu tanısı konabilecek  erkeklerin yanlış yönlendirilmesini önlemeyi amaçlamaktadır.
Olgular Arşivi
OLGULAR
Yenidoğan Mahallesi Milli Egemenlik Caddesi No: 61 Kat: 1 No: 2 ADAPAZARI/SAKARYA
Telefon : 0 533 405 50 70 - 0 264 270 16 96
Faks : 0264 270 16 96
Copyright 2013 © serhatyuksel.com.tr
web tasarım medyatör