Sosyal Fobi
Lütfen randevu için arayınız !
Sosyal Fobi

Sosyal ortamlara girmekte zorlanıyorum. Girdiğim ortamda herkes beni, duruşumu, yürüyüşümü, davranışlarımı vs. izliyor gibi geliyor. Utanıyorum, hakkımda olumsuz düşünecekler diye korkuyorum. Benimle ilgili olumsuz düşünecekler ve/veya rezil olacağım diye davranışlarıma özen göstermeye çalıştıkça kalbim çarpıyor, ellerim titriyor, terliyorum, yüzümü ateş basıyor ve yüzüm kızarıyor. "Bedenimdeki bu değişiklikleri fark ederler mi?" diye düşününce her şey daha da kötüleşiyor.

Sosyal Fobi, her 10 kişiden birinin yaşamını olumsuz etkileyen bir rahatsızlıktır. İlaç tedavisi ve/veya psikoterapi (Bilişsel Davranışçı Terapi) ile başarılı sonuçlar elde edilmektedir.

LÜTFEN;

HERHANGİ BİR PSİKOTERAPİ SÜRECİNE BAŞLAMADAN ÖNCE, PSİKOTERAPİSTİNİZİN HANGİ KURAMA DAYALI BİR PSİKOTERAPİ UYGULADIĞINI, PSİKOTERAPİ SÜRECİNİN HEDEFİNİ, TAHMİNİ SÜRESİNİ ve KURAMA ÖZGÜ PSİKOTERAPİ TEKNİKLERİNİN ÖRNEKLERİNİ ÖĞRENİNİZ.

ADAPAZARI / SAKARYA'daki merkezimizde, ilaç veya psikoterapi ile sosyal fobi tedavisi yapılmaktadır.

Kliniğimize, Adapazarı ve ilçeleri (SAKARYA) dışında, Bolu, Düzce, Bilecik ve Kocaeli'den başvurular kabul edilmektedir.

HASTALIKLAR
Yenidoğan Mahallesi Milli Egemenlik Caddesi No: 61 Kat: 1 No: 2 ADAPAZARI/SAKARYA
Telefon : 0 533 405 50 70 - 0 264 270 16 96
Faks : 0264 270 16 96
Copyright 2013 © serhatyuksel.com.tr
web tasarım medyatör