Sosyal Fobi
Lütfen randevu için arayınız !
Sosyal Fobi

Sosyal ortamlara girmekte zorlaniyorum. Girdigim ortamda herkes beni, durusumu, yürüyüsümü, davranislarimi vs. izliyor gibi geliyor. Utaniyorum, hakkimda olumsuz düsünecekler diye korkuyorum. Benimle ilgili olumsuz düsünecekler ve/veya rezil olacagim diye davranislarima özen göstermeye çalistikça kalbim çarpiyor, ellerim titriyor, terliyorum, yüzümü ates basiyor ve yüzüm kizariyor. "Bedenimdeki bu degisiklikleri fark ederler mi?" diye düsününce her sey daha da kötülesiyor.

Sosyal Fobi, her 10 kisiden birinin yasamini olumsuz etkileyen bir rahatsizliktir. Ilaç tedavisi ve/veya psikoterapi (Bilissel Davranisçi Terapi) ile basarili sonuçlar elde edilmektedir.

LÜTFEN;

HERHANGI BIR PSIKOTERAPI SÜRECINE BASLAMADAN ÖNCE, PSIKOTERAPISTINIZIN HANGI KURAMA DAYALI BIR PSIKOTERAPI UYGULADIGINI, PSIKOTERAPI SÜRECININ HEDEFINI, TAHMINI SÜRESINI ve KURAMA ÖZGÜ PSIKOTERAPI TEKNIKLERININ ÖRNEKLERINI ÖGRENINIZ.

ADAPAZARI / SAKARYA'daki merkezimizde, ilaç veya psikoterapi ile sosyal fobi tedavisi yapilmaktadir.

Klinigimize, Adapazari ve ilçeleri (SAKARYA) disinda, Bolu, Düzce, Bilecik ve Kocaeli'den basvurular kabul edilmektedir.

HASTALIKLAR
Yenidoğan Mahallesi Milli Egemenlik Caddesi No: 61 Kat: 1 No: 2 ADAPAZARI/SAKARYA
Telefon : 0 533 405 50 70 - 0 264 270 16 96
Faks : 0264 270 16 96
Copyright 2013 © serhatyuksel.com.tr
web tasarım medyatör